Obsah: Adrian Mole - léta v divočině

Čtvrtá kniha deníků Adriana Molea.
Adrian Mole - léta v divočině je čtvrtým pokračováním populárních deníků věčného smolaře a outsidera Adriana Molea, "Mr. Beana pro intelektuály". Zastihuje našeho antihrdinu mezi 1. lednem 1991 a 15. dubnem 1992, tedy v době, kdy se válčilo v Perském zálivu, kdy finančník Robert Maxwell zachraňoval bulvární plátky před krachem a vzápětí se utopil, kdy George Bush zvracel do klína japonského velvyslance, kdy se začalo ukazovat, že Charles a Diana nejsou královským párem z pohádky, kdy... Jako by toho nebylo dost, musí třiadvacetiletý Adrian čelit nepřebernému množství osobních problémů a trápení: milovaná Pandora se provdala za bisexuála a Adriana už nemíní nadále trpět v šatně svého bytu, jeho šéf na Oxfordu jej podezírá (právem), že pro svou práci není dostatečně kvalifikován, rozvedení rodiče si (zřejmě v nějakém pominutí smyslů) vybrali naprosto nevhodné životní partnery, matka žije s šestadvacetiletým mladíkem, otec naproti tomu žije v hrůze ze své milenky a zároveň šéfové Belindy Bellinghamové. Adrianův zbrusu nový plnovous se nikomu nelíbí, a místo aby imponoval dívkám, magicky přitahuje jen míchaná vajíčka, Bertu Baxterovi je sto, odmítá umřít a nepřestává vyžadovat stříhání nehtů (i u nohou! ), první román se nedaří a nedaří, zatímco úhlavní nepřítel Barry Kent píše bestsellery! Kdy to všechno skončí?
Vytvořil: Mady
Zdroj: Anotace z knihy Adrian Mole - léta v divočině