Obsah: Pirátská nevěsta

Mladičká Gabrielle Brooksová se po smrti matky rozhodne vyhledat svého otce. Myslí si, že je kapitánem na obchodní lodi, a proto ji překvapí, když zjistí, že se z něj stal pirát. Poté, co s ním na moři stráví tři roky, ji otec požádá, aby odjela do Londýna a našla si tam vhodného manžela. Do společnosti má Gabrielle uvést otcův starý přítel James Malory a jeho žena. Gabrielle se v Londýně seznámí s bratrem paní Malloryové, okouzlujícím americkým námořním kapitánem Drewem, a okamžitě se do něj zamiluje. Drew se ale vdavekchtivým ženám zdaleka vyhýbá... Den před odjezdem z Londýna se mu ovšem podaří Gabrielle zaplést do skandálu a dívka se mu chce pomstít. Otcovi pirátští kamarádí jí pomohou zajmout Drewovu loď a mladý kapitán se tak stane Gabrielliným vězněm. Po čase však přestává být jasné, kdo z těch dvou je žalářník a kdo vězeň.
Zdroj: Anotace z knihy Pirátská nevěsta
Dnes je 24.04.2024