Obsah: Pod závojem noci

Romantický dobrodružný příběh s milostnou zápletkou se odehrává v historických kulisách Anglie za vlády krále Jiřího IV. počátkem 19. století. Hrdinkou je pohledná mladá vdova, která se ve dne zabývá dobročinností, společenskými návštěvami a vzpomínkami na zemřelého manžela, v noci se však mění na obávaného lupiče, který obratně vniká do domů bohaté šlechty. Jednoho dne ji štěstí opustí a ona se střetne s mužem, který byl pověřen záhadného lupiče dopadnout. Podaří se jí uprchnout, ale jejímu pronásledovateli se od té chvíle změní život v peklo, protože nemůže odolat lásce ke krásné delikventce. Po řadě dobrodružství se hrdinka zbaví stínů minulosti a v náruči tohoto bezúhonného muže najde bezpečný přístav.
Zdroj: anotace ke knize
Dnes je 27.07.2024