Obsah: Povinnosti princezny

Čtvrtá kniha série Princezniny deníky.

Tentokrát Mia tráví zimní prázdniny ve své zemičce Genovii. Zkazí, co může: uvítání na letišti, vánoční projev k občanům, rozhovor s anglickým princem Wiliamem... K tomu se jako vždy stále hádá s Grandmère - ale tohle všechno ji nijak nevzrušuje! Vždyť myslí jen na Michaela, svou velkou lásku, se kterou si právě před odjezdem konečně řekli, že se milují... A Miu trápí pochybnosti: nezapomene on na ni? Nepotká zatím hezčí a chytřejší dívku, než je ona se svými otravnými „princeznovskými" povinnostmi?
Když se pak Mia vrací do New Yorku, těší se na první opravdové rande... Jenomže Grandmère ji donutí jít zrovna ten večer na ples. Jak to asi přijme Michael? A jestli náhodou všechno dobře dopadne, bude se mu líbit originální dárek, který mu přivezla a - mimochodem - „štípla" v genovském muzeu?
Znáte přece Miu...
Zdroj: Anotace z knihy Povinnosti princezny