Obsah: Prázdninová láska

Představa prázdnin strávených u babičky na vesnici, kde doslova chcíp pes, se čtrnáctileté Lence vůbec nezamlouvá. Naštěstí ji hned po příjezdu čeká náramné překvapení, vlastně dvě, či dokonce ještě víc. Prvním z nich je Standa, docela sympatický kluk, který se přednedávnem přistěhoval, ale hlavně – místo zanedbaného opuštěného statku vybudoval v sousední obci podnikavý pan Nývlt hřebčín a právě koně jsou Lenčinou největší láskou a koníčkem zároveň. Vždyť je sama zdatnou jezdkyní. Jak se zdá, letošní prázdniny zkrátka nebudou mít chybu, tím spíš, že Lenka prožije svou první lásku s krásným a zajímavým Davidem. Jenomže, nic obvykle není takové jak se na první pohled jeví, a tak Lenku kromě spousty krásných zážitků čeká i velké zklamání. Zkrátka milovnice příběhů plných lásky a koní si tentokrát opravdu přijdou na své.
Zdroj: Anotace z knihy Prázdninová láska
Dnes je 28.03.2024