Obsah: Princezna na večírku

Sedmá kniha série Princezniny deníky.
Mia se tentokrát trápí problémem, že její velká láska, Michael, pořádá večírek. Jak ale ona obstojí v konkurenci Michaelových dospělých spolužaček z vysoké, když vůbec není "večírkový" typ? Čeká ji však ještě něco horšího: Grandmere napsala muzikál Cop na téma z genovijské historie, a hodlá jej nastudovat - pro dobročinné účely - se studenty školy Alberta Einsteina. Vnučce výhružkami vnutila hlavní úlohu a Mia má ve finále políbit partnera, spolužáka Džejpího. Jak ale na divadelní polibek zareaguje Michael? Beztak se zdá, že v poslední době dost ochladl. Navíc Mia zjišťuje, že se jí líbání s Džejpím docela zamlouvá... PRINCEZNA NA VEČÍRKU je už sedmé pokračování příběhu newyorské gymnasistky a genovijské princezny Mii Thermopolisové. Knižní klub zatím vydal Princezniny deníky, Místo pro princeznu! , Zamilovanou princeznu, Povinnosti princezny, Princeznám sluší růžová a Princeznu v zácviku.
Zdroj: Anotace z knihy Princezna na večírku
Dnes je 19.04.2024