Obsah: Džungle hrůzy

Třetí kniha série Magnakai.
Jsi Lone Wolf – poslední Mist Kai ze Sommerlundu. Slavnostně jsi přísahal, že obnovíš řád Kai v jeho plné slávě a pomstíš své učitele a druhy, kteří zahynuli v boji s odvěkými nepřáteli – Temnými pány z Helgadadu. Abys mohl svůj slib splnit, musíš získat Kámen vědění z Ohrida, chrámu ztraceného v džungli a bažinách Danargu.
Doprovázen rytířem Paidem, kouzelníkem z Dessi, musíš projít Talestrií, která je zmítána válkou. Úspěch výpravy je ovšem ohrožen, neboť Temní páni se brzy dozví o tvé přítomnosti. Dokážeš překonat nástrahy, jež ti kladou do cesty Gnaag, Zegronovy armády a stvůry Agarashe Prokletého? Podlehneš silám zla, nebo budeš schopen se jim ubránit a splnit své poslání?
I v této knize se stáváte hlavním hrdinou, který rozhoduje sám o svém dalším osudu. Na výpravu za Kamenem vědění z Ohrida se můžete směle vydat i bez znalosti předcházejících dobrodružství.
Lone Wolf 08 - Džungle hrůzy
Upravil: Tomcek, janajau