Obsah: Rekonstrukce koupelen

Kniha podává pomocnou ruku všem, kdo se chystají rekonstruovat koupelnu a WC v panelových domech, v rodinných a vilových domech a v podkrovních prostorách. V úvodních kapitolách přináší architektonické a dispoziční principy provádění rekonstrukcí koupelen a v dalších částech se zabývá rekonstrukcemi koupelen v různých typech bydlení. Další kapitoly jsou věnovány vybavení koupelen zdravotnětechnickými zařízeními, jejich materiály, vodoinstalacemi, vytápěním, obklady a doplňky, které na sebe velmi úzce navazují. Text je doprovázen obrázky nových typů nejen sanitárních předmětů, ale i příklady jejich instalací. Publikace je určena široké veřejnosti, která se zabývá otázkou renovace koupelny. Může sloužit jako zdroj inspirace stavebníkům i projektantům a studentům na střední i vysoké škole. V knize dále najdete:. využití předstěnových instalací při rekonstrukcích koupelen. koupelnový nábytek a doplňky. osvětlení v koupelnách. obklady a dlažbyTo vše a mnoho dalších rad a tipů naleznete na stránkách publikace Vydavatelství ERA.
Zdroj: Anotace z knihy Rekonstrukce koupelen
Dnes je 24.04.2024