Obsah: Scarlett

Scarlett je něco jako továrna na průšvihy. Není to její chyba, že ve škole vždycky přiláká nežádoucí pozornost, a nikdo to nechápe. A máma toho má právě dost. Proto pošle Scarlett na čas k tátovi, aby se naučila chovat, a když ne, tak…! Polepší se Scarlett, nebo se ukouše nudou? Vypadá to, že řešení na sebe nenechá dlouho čekat – a vypadá vážně božsky. Je to totiž kluk, jmenuje se Kian a je zřejmě místní. Pro Scarlett představuje docela záhadu…Tato knížka získala v roce 2007 cenu Royal Mail Scottish Children’s Book Award, která se pravidelně uděluje ve Skotsku za dětskou literaturu. Cathy si cenu jela převzít do Glasgow a nevěděla, co na to říct… Věděla jen, že bez svých čtenářů by to nikdy nedokázala!
Zdroj: Anotace z knihy Scarlett
Dnes je 23.04.2024