Obsah: Příliš mnoho strašidel

Sedmá kniha série Zuzana Wilder.
Čeho je moc, toho je příliš, říkávala babička malé Zuzaně. A ta se v sedmém příběhu detektivní série z Kanárských ostrovů přesvědčí o tom, že staré české přísloví stále platí. Zuzana Wilder se rozhodne opravit a prodat historický dům v městečku La Santa a to, že se povídá, že v Casa Coleón straší, jí připadá docela roztomilé. Pak ji ale touha setkat se po letech zase se svými spolužáky zavane do Čech na hrad Borštejn, kde se to strašidly přímo hemží. Zuzana na duchy nevěří, když ale ještě před snídaní najde na nádvoří hradu mrtvou spolužačku, veleznámou hvězdu televizní talkshow, nezbývá jí než zjistit, zda - jak pravý pověst - duch jednoho z hradních pánů stále zabíjí povětrné ženy, anebo je to všechno úplně jinak….
Zdroj: Anotace z knihy
Dnes je 20.04.2024