Obsah: Sestřenky

Krakov začátku XXI. století. Shoda okolností způsobí setkání tří mladých dívek - Kateřiny, Stanislavy a Moniky. Společně musí přijmout výzvu a postavit se nepřízni osudu. Bojují proti nepřátelům, lidské zlobě a hlouposti... Neobvyklá kniha, na jejíchž stránkách sousedí alchymie s informatikou, dýka z bulatové oceli s kalašnikovem a šavle se používá stejně často jako laptop. Román o přátelství, odvaze, obětování a magii... Pokud jste si oblíbili polského spisovatele Andrzeje Pilipiuka a jeho nevšedního hrdinu Jakuba Vandrovce, máte nyní jedinečnou možnost seznámit se s jeho dalším dílem a jinými hrdiny. A dá se říci, že více než přesvědčivě dokazuje, že je spisovatelem, jehož knihy se čtou jedním dechem.
Zdroj: Anotace z knihy Sestřenky
Dnes je 27.07.2024