Obsah: Dexter v temnotách

Kdo je Temný společník? Dexter Morgan je při své práci na oddělení vražd miamské policie zvyklý vídat zlé činy… zejména proto, že je příležitostně páchá sám. Navenek vede normální život a dodržuje jedno prosté pravidlo: zabíjí jen skutečně zlé lidi. Dexter tak uniká pozornosti, pracuje jako analytik na rozbor krevních stop na oddělení miamské policie a pomáhá své snoubence vychovávat její dvě děti. A pečlivě plánuje další výlet jakožto Dexter Temný mstitel v záři úplňku. Ale pak se vše změní. Dextera přivolají k případu, který zpočátku vypadá jako rutinní záležitost: jen další brutální dvojnásobná vražda na univerzitě. Ale něco není v pořádku. Dexterův Temný společník ucítí něco, co poznává, něco naprosto děsivého, a Společník - původce Dexterovy geniální vražedné mánie - neváhá prchnout a skrýt se.
Upravil: skaut68
Zdroj: Anotace z knihy