Obsah: Skandální vztah

Etiennu Martelovi mohli ostatní muži jen závidět: byl mladý, přitažlivý, pohádkově bohatý - a provázela ho pověst nejlepšího milence v Paříži. Nadbíhaly mu dámy z nejvyšších společenských kruhů a on se jim rozhodně nevyhýbal. To však platilo jen do okamžiku, kdy poprvé spatřil Daisy Blackovou. V té chvíli pochopil, že po jiné ženě už nikdy nezatouží. Daisy se narodila na druhém konci světa, v americké Montaně. Exotická a nezkrotná kráska se nehodlala podřídit společenským zásadám, které urážely její hrdost. Když ale pohlédla do Etiennových zelených očí, věděla, že je ztracena. Přitáhl ji svým kouzlem a roznítil v ní oheň vášně, až nedokázala myslet na nic jiného, než jak stanout v jeho náručí. Pozvolna se ocitli ve víru tance starého jako svět, ale brzy měli poznat, že jejich štěstí je v ohrožení. Takovýto skandální vztah byl totiž nestravitelným soustem pro pařížskou smetánku... a také pro ženu, jež byla Etiennovou zákonitou manželkou...
Zdroj: Anotace z knihy Skandální vztah
Dnes je 20.04.2024