Obsah: Sladká jako hřích

Skotsko 1875
Drsné noci na skotské Vysočině jsou pro lady Shawnu MacGinnisovou prokletím. Pronásledují ji děsivé sny, v nichž se znovu a znovu vrací k nejhorším chvílím svého života. Nemůže zapomenout, že to byla ona, kdo v zájmu rodové cti svedl Davida Douglase - a že těch několik okamžiků vášně stálo Davida život. Zdálo by se, že už to nemůže být horší, ale i v tomto odhadu se Shawna mlí. Po dlouhých pěti letech se jakoby zázrakem David znovu objeví. Je živý a zdravý, zároveň však zahořklý, plný zloby a slibuje pomstu všem, kteří ho zradili. Jako duch se vkrade do Shawniny ložnice a žádá, aby za svůj dávný nerozvážný čin zaplatila svým tělem i duší. Osud s ním ale má jiné plány: pomstychtivý David brzy zjistí, že Shawna je jediná žena, která mu může pomoci znovu nabýt rodovou čest - a především poznat skutečné kouzlo lásky.
Zdroj: Anotace z knihy Sladká jako hřích
Dnes je 28.03.2024