Obsah: Slunné dny

Pokračování románu Tajemný cizinec vypráví o dalších životních peripetiích jeho hlavní hrdinky - herečky Deidre. Vše vypadá, že její kariéra se slibně rozbíhá: účinkuje v televizním seriálu, hlas propůjčuje reklamám. Během jednoho natáčení nechtěně vyslechne rozhovor dvou kolegyň-hereček o tom, že ji její přítel v Hollywoodu údajně podvádí. Protože se ale Deidre zachová velmi neuváženě a má to pro ni nepříjemné následky, rozhodne se opustit Dublin. Odjede do domku po babičce v krásné přírodě na západě Irska, aby se nejen ze všeho vzpamatovala, ale také aby začala pracovat na svém scénáři. Zde se potká s mladým britským aristokratem Gabrielem a bude postavena před jedno z nejdůležitějších životních rozhodnutí.
Zdroj: anotace ke knize
Dnes je 19.04.2024