Obsah: Stříbrozelený vodopád

Dorotin život tone v jednotvárnosti, není spokojena ani se svým vzhledem, ani se svou prací, ani s přáteli a známými - je plná zklamání, nervozity a poraženeckých pocitů. Znenadání však potká ve výtahu nakladatelství, kde pracuje, ideál všech žen, televizní hvězdu C. A. Přesto, že se to může jevit absurdně, tahle potrhlá třicetiletá žena si umíní, že jeho musí dobýt stůj co stůj, že je to možná její poslední šance vzít život do vlastních rukou. A z hodiny na hodinu se vše změní... Stříbrozelený vodopád je aktuální a optimistický román pojednávající se šarmem a vtipem o jedné lidské proměně. Jako ostatní knihy Seifertové je plný detailů, epizod a vedlejších postav, napsaný ironicky, humorně a s hlubokým porozuměním pro milostné city a láskou poblázněné osůbky.
Zdroj: Anotace z knihy Stříbrozelený vodopád
Dnes je 26.04.2024