Obsah: Super koťata

Katka, Pavla a Vanesa jsou tři kamarádky a správně praštěné puberťačky na hranici mezi dětstvím a dospělostí. Devátá třída se blíží k závěru, jistota školních lavic končí a holky se musí rozhodnout, co bude dál. Jenomže většinou neví. Anebo si nejsou moc jisté - a kromě toho si chtějí konečně začít užívat života.
Není to ale jenom tak jednoduché. Katce dělají starosti rodiče, co jsou najednou samé tajnosti, spolužák na projevovanou přízeň nereaguje, k tomu je tu lukostřelec Majk a především student Lukáš, kluk od benzínky... Ustát zájem staršího kluka dá nesmělé Katce docela zabrat. Pro výstřední Vanesu sice kluci nepředstavují žádné velké potíže - ty má spíš se svou ambiciózní matkou, a Pavla se náhle začne z neznámého důvodu stranit kolektivu a chovat se divně...
Patnáctileté slečny končí povinnou školní docházku a život jim uchystal, krom běžných radostí i trápení, skutečně dramatickou zkoušku.
Zdroj: anotace ke knize
Dnes je 24.04.2024