Obsah: Svatba

Wilson Lewis (zeť Allie a Noaha Calhounových ze Zápisníku jediné lásky) je úspěšný právník, ale v soukromém životě mu to začíná skřípat. Ačkoli má před sebou příklad nádherného manželství rodičů své ženy Jane, sám se nikdy doopravdy nenaučil projevovat city. V práci se mu dařilo a rodinu dobře zabezpečil, ale teď už děti vyrostly, odešly z domova a Wilson si po třiceti letech manželství bolestně uvědomuje, že si se svou ženou už nemá co říct. Je mu to líto, protože nikdy nepřestal Jane milovat, a v duchu si přiznává, že ji zanedbával. Zatouží přimět Jane, aby se do něho znovu zamilovala. Za pomoci velkorysého, moudrého tchána Noaha se rozhodne napravit svou dřívější nevšímavost a začne manželce chystat velkolepé překvapení v naději, že si opět získá její srdce… Přeložila Monika Hřebačková. NICHOLAS SPARKS je populární americký autor, jehož romány se pravidelně objevují na žebříčku bestsellerů, byly přeloženy do více než třiceti jazyků a podle tří z nich byly natočeny celovečerní filmy. Kromě Zápisníku jedné lásky vyšel v Euromedia Group také jeho román Útěk do samoty. N. Sparks žije s rodinou v Severní Karolíně.
Zdroj: Anotace z knihy Svatba
Dnes je 28.03.2024