Obsah: Mladý samuraj 2 - Cesta meče

Jack po tragické smrti svého otce zůstává i nadále v Japonsku. Doma v Anglii na něj čeká sestřička Jess, ale pro třináctiletého chlapce je téměř nemožné pustit se sám na tak dlouhou a nebezpečnou pouť. Má za sebou Cestu válečníka a připravuje se na Cestu meče, soubor úkolů, díky nimž se stane skutečným samurajem. Dokonce je vybrán do Kruhu tří, mezi pět vyvolených mladých samurajů, kteří jsou vedeni k technice Dvou nebí - k neporazitelnosti.
Podaří se mu projít všemi úkoly a zocelit se natolik, aby byl schopen absolvovat cestu domů? A ubrání se Dračímu oku, který chce získat navigační deník jeho otce, Jackovu jedinou vzpomínku na domov?
Sledujte další napínavé osudy mladého samuraje Jacka a jeho kamarádů i nepřátel.
Vytvořil: janajau
Zdroj: anotace ke knize