Obsah: Štěstí chodí po špičkách

Blanku Hrouzkovou Vám vlastně představujeme kvůli tomu, že je jí teprve patnáct let, a přece prožívá tak krušné chvíle, že se tomu až nechce věřit. Nejhorší je, že všichni jí přičítají vinu za smrt vlastní maminky, ač jí bylo pouhých pět let a řeknete, za co takový capart může... jenže dívku obklopují zlí lidé, a chránit ji nemá vlastně kdo, protože otec se jaksi toulá po světě. A teta, alespoň tahle teta, není s to nahradit pravý domov. Výčitky, tresty, pokusy o zneužití, a Blanička jde do světa... Svět je neznámý, města cizí, lidé všelijací, v jedné partě vládnou drogy, v komunitě bezdomovců zase kručí v břiše a je strach o život... ještě že přijde láska! Co na tom, že s ní i velké komplikace, velké následky, nové útěky... když útěky patnáctileté míří konečně ke štěstí... ?
Zdroj: Anotace z knihy Štěstí chodí po špičkách
Dnes je 20.04.2024