Obsah: Tajnosti

Napínavý příběh Cassandry Maddenové plný překvapivých zvratů začíná její první a celoživotní láskou. Ve dvanácti letech potkává mladého muže, Jeffersona Amese, a platonicky se do něj zamiluje. Nemůže na něj zapomenout a po celou dobu studií, vždy když cítí osamělost a bolest v srdci, její vzpomínky se k němu vracejí. Ani nový vztah nepomáhá, a tak se Cassandra rozhodne - zruší zasnoubení a odjíždí do Williamsburgu, kde mezitím ovdovělý Jeff žije s malou dcerkou. Stane se její chůvou, ale přestože se s Jeffem denně vídá, jakoby pro něj neexistovala. Až náhodná událost převrátí Cassin život vzhůru nohama a přiměje ji, aby se blíže podívala na lidi žijící kolem ní. Zjišťuje, že nikdo není tím, kým se zdá, každý skrývá své tajemství. A dokud tato tajemství neodhalí, nebude mít příležitost být s Jeffem šťastná.
Zdroj: anotace ke knize
Dnes je 25.04.2024