Obsah: Úspěšná smolařka

První kniha série Úspěšná smolařka.
Lizzie Nichols má problém. Nejde o to, že by v nejmenším netušila, co si počít se životem, anebo že peníze určené na nájemné roztomilého bytečku na Manhattanu právě utratila za letenku do Londýna, kde hodlá navštívit svého dávného přítele Andrewa… K čemu je plánovat si budoucnost, když to udělala zase? Víte, Lizzie totiž neudrží jazyk za zuby. Nejde o to, že na sebe prozradí kdeco.  Takže když tentokrát opět otevře ústa, a třebaže to myslí dobře, Andrew se rozpálí doběla a Lizzie se ocitá v Londýně úplně sama. Bez přítele, bez střechy nad hlavou; a datum odjezdu na její nevratné letence se nedá změnit.
Naštěstí je tu Shari, Lizziina nejlepší kamarádka ze školy, která s přítelem Chazem pobývá přes léto v jižní Francii, kde zajišťují svatby. Jeden telefon a Lizzie sedí ve vlaku do Souillacu. Koho zajímá, že v životě necestovala bez doprovodu a neumí slovo francouzsky? Stačí jediný pohled na nádherný zámek Chateau Mirac - nemluvě o Lukovi, nádherném synovi majitele - a je unešená. Shari a Chazovi se dá věřit, že udrží tajemství, ne tak Lizzie. Netrvá dlouho a Luke ji nenávidí, nevěsta je v slzách a zdá se, že Chateau Mirac je v ohrožení, že se z něj stane rehabilitační místo pro pacienty po liposukci. A jako by to nestačilo, bývalý přítel Andrew, který se nečekaně objeví, aby si údajně vyjasnil situaci (anebo alespoň požádal o půjčku),   Ona totiž vybrebentí úplně všechno! Hrozí ji, že zničí vše, včetně šance najít si opravdovou lásku… Musí se pokusit udržet jazyk za zuby, aby zachránila, co se dá.
Zdroj: Anotace z knihy Úspěšná smolařka
Dnes je 24.04.2024