Obsah: V hlavní roli Tracy Beakerová

Třetí kniha série Tracy Beakerová.
Kariéra herečky je spletitá…Tracy Beakerová je tu zpátky! Tahle oblíbená postavička Jacqueline Wilsonové, hrdinka knížek Vadí nevadí a Všude dobře, doma nejlíp, se tentokrát představí v roli herečky. Je jí deset let, stále žije v dětském domově a nepřestává toužit po tom, aby si pro ni přijela její matka. Nebojte se, neztratila nic ze své sympatické upřímnosti, kterou někteří dospělí považují za drzost! Když čtete knihy Jacqueline Wilsonové, které s citlivým humorem vyprávějí o všech možných tématech týkajících se rozpadlé rodiny, vidíte, s jakou snadností oživuje a rozvíjí to, čím se sama bavila jako dítě. Píše v první osobě, a to jejím příběhům dodává přesvědčivost. Děti její knížky oceňují… A pohotově na ně reagují.
Zdroj: Anotace z knihy V hlavní roli Tracy Beakerová
Dnes je 24.04.2024