Obsah: V princově loži

Katherine Merivaleová se zoufale snaží najít společensky přijatelného ženicha. V úvahu připadá mladík, k němuž už od dětství chová něžné city, ale ten se zatím nevyjádřil. Katherine si zoufá, protože se potřebuje provdat, aby získala přístup ke značnému dědictví. V takto svízelné situaci rozhodně nestojí o další komplikace, ale osud rozhodne jinak. Do cesty jí vstoupí proslulý sukničkář Alec Blake, jehož podmanivý pohled a náruživé polibky značně naruší Katherinin spořádaný život. Alec Blake, má hraběcí titul a je jedním ze tří levobočků následníka anglického trůnu. Nic z toho mu ale nezajistilo bohatství, a tak se tajně rozhlíží po bohaté nevěstě, která by zaplatila jeho dluhy. Půvabná Katherine mu padne do oka a Alec nasadí všechny zbraně zkušeného svůdce, aby ji získal. Z jejích vášnivých reakcí pozná, že zvolil správnou taktiku, ale věc má jeden háček: Katherine se chce provdat z lásky. Co se stane, až prohlédne Alecův klam?
Zdroj: Anotace z knihy V princově loži
Dnes je 29.03.2024