Obsah: Valčík na rozloučenou

Mít dítě bez manžela už dávno není žádná ostuda, ale také ne bůhvíjaká legrace. Ostatně osmnáctiletá Jolana by mohla vyprávět o tom, kolik bezesných nocí prožila než se rozhodla dítě si ponechat a kolik ještě těžších překážek musela překonat, když po smrti své milované babičky zůstala na všechny starosti úplně sama. Ale i na ni se nakonec přece jenom štěstí usmálo. Po dlouhém snažení sehnala dobrou práci, holčička rostla a dělala jí samou radost a dokonce potkala i lásku, sympatického muže jménem Luboš. Všechno zdárně směřuje k happyendu, tedy ke svatbě, když se vyskytne další, tentokrát zdánlivě neřešitelný problém. Malá Kristýnka se odmítá o maminku dělit a Luboše přímo nenávidí. Podaří se Jolaně dítě přesvědčit nebo se bude muset ve jménu mateřské lásky Luboše nakonec vzdát a dál zůstat sama? Strhující příběh ze života mladé ženy je určený nejenom mladým čtenářkám, ale líbit se bude určitě i jejich maminkám.
Zdroj: Anotace z knihy Valčík na rozloučenou
Dnes je 20.04.2024