Obsah: Tři malé pirátky

Ve světě, kde se hrnky a talířky samy myjí a ponožky samy uklízejí. Kde najdete mluvící rozcestník, zpívající kalendář a kuchařskou knihu, která má svůj vlastní názor. Kde se škola (kouzel a zrcadlového psaní) neustále stěhuje z místa na místo. A kde pozvánky na večírek létají na vlastních křídlech! Seznámíte se se Zojou, Zigou a Zarou, třemi milými a zábavnými malými čarodějkami - a také s čarodějem Winkem, trollími dětmi, dráčkem Mráčkem, kouzelnickými chlapci a protivnou Melisou, která se všem stále snaží dělat nějaké problémy. Jejich dobrodružství vyplnila osm veselých příběhů plných čar a magie, zaklínadel a kouzel. Knížku, kterou držíte v ruce, uvedly společně do života populární autorka s ilustrátorkou. Hodí se skvěle i k předčítání těm nejmenším dětem - zaručeně totiž zaujme jejich představivost.
ilustrace:  Emily Bolamová
Vytvořil: Mady