Obsah: Srdcový kluk

Šestnáctiletá gymnazistka Sabina má o letních prázdninách naprosto jasnou představu - stejně jako v předešlém roce je hodlá strávit v jižní Francii společně s Etienem, loňskou prázdninovou láskou. To, že ji v srpnu čeká reparát z chemie se zdá v tuhle chvíli příliš vzdálené a bezpředmětné.
Jenomže - rodiče to vidí jinak. Sabina si balí kufr, ale to proto, aby proti své vůli místo u moře  strávila červenec „za trest" na rodinné chatě za dozoru staršího bratra.
Ne všechno, co špatně začíná, musí také špatně končit. Pobyt na chatě není vůbec tak zlý, jak se Sabina obávala. Bráška si totiž s dozorem hlavu příliš neláme, navíc Sabina potká kamarádku z dětství a v nedalekém kempu se seznámí se spoustou nových lidí. Nejzajímavější se zdá brigádník Honza...
Sabina, která nezápasí jen se studiem, ale především sama se sebou, se stihne zamilovat až po uši a díky přátelům i nové lásce, v sobě najde dost sil, aby zvládla reparát a vyřešila zásadní životní rozhodnutí.
Vytvořil: Mady
Zdroj: Anotace z knihy Srdcový kluk