Obsah: Bílý plášť

Poslední část volně navazující, nevšední a dokonale napsané fantasy trilogie (Řeč kamenů, Tanec obrů) zavádí čtenáře opět do středověké Anglie. Království klesá stále hlouběji do zničující války a Will, jenž má být podle moudrého Gwydiona jedinou nadějí na záchranu, zjišťuje, že jeho ochránci ubývají síly. Musí se spolehnout především na sebe a pár svých věrných přátel, a podaří se jim odhalit skutečný plán Gwydionova soka, kouzelníka Maskulla. Ten plánuje ovládnout nový svět, jenž má vniknout po katastrofické srážce s neodvratně se přibližujícím světem paralelním, a odstranit z něj kouzla a magii. A Willovi nezbývá než najít způsob, jak Maskulla přemoci, překonat všechny nástrahy a zachránit svět před tak strašlivou proměnou.
Zdroj: Anotace z knihy Bílý plášť
Dnes je 28.03.2024