Obsah: Dračí kronika

je věrným záznamem deníku sepsaného a uchovávaného Nejvyšším čarodějem, Septimem Agoriem. Zabývá se jeho činy na výpravě, jejímž cílem bylo vystopovat a zahubit mnoho proradných draků, jak mu to nařídil jeho umírající král. V tomto téměř nadlidském úkolu mu pomáhali nejenom královi nejudatnější bojovníci, ale rovněž rozmanití umělci a služebníci. Jim král nařídil zaznamenat všechny napínavé události, sbírat vzorky z padlých draků a nashromáždit během svého dobrodružného putování o těchto tajemných bytostech co nejvíce informací. Toto jedinečné dílo není pouze záznamem dobrodružství, ale slouží rovněž jako encyklopedie. Mnoha drakology je tato kniha přijímána jako jeden ze základů jejich oboru a četným lovcům draků po celém světě poskytla nedocenitelné informace.
Zdroj: Anotace z knihy Dračí kronika
Dnes je 18.04.2024