Obsah: Noc jako stvořená pro nevěru

Dvě ženy a jeden muž...
Inženýr Mojmír Kučera je navýsost spokojený padesátník, který se stal úspěšným podnikatelem, i když ne právě svými schopnostmi a přičinlivostí. Měl jednoduše štěstí a jeho bezdětné manželství s mírnou a laskavou Marianou je idylické až do chvíle, kdy je manželce poprvé nevěrný. Drahuška není o mnoho mladší než Mariana, ale je velmi atraktivní a Mojmírovi se zdá, že bez ní by už nikdy v životě nebyl šťastný. Proto je odhodlán i přes všechny komplikace dosáhnout rozvodu s první ženou a oženit se s Drahuškou.
V tragikomickém příběhu se střídají psychologicky dramatické situace se scénami až komediálními. Výbuchy vášně a zjitřené city převažují nad rozumem i soudností, dokud ironický osud Mojmírovi neukáže, že všechno je docela jinak nejen s oběma ženami, ale i s jeho podnikem.
Vytvořil: lebroka
Zdroj: Anotace z knihy Noc jako stvořená pro nevěru