Obsah: Polibek

Sylvie a Carl se kamarádí od dětství. Odjakživa si hráli spolu, jejich rodiny se vzájemně navštěvovaly, Sylvie o Carlovi mluvila jako o svém klukovi a Carl o Sylvii jako o své holce. Sylvie vždycky v hloubi duše věřila, že se jednou vezmou. Mají dokonce i společný svět fantazie, který patří jen jim dvěma – a zahradní domek na konci Carlovy zahrady, kde to všechno vzniklo.
Pak ale začnou dospívat a všechno se najednou změní. Oba si najdou nové kamarády. Sylvie by pořád ráda trávila všechen čas s Carlem, ten však má nového kamaráda Paula, který ho zajímá mnohem víc než Sylvie. Navíc to vypadá, že není zrovna odvázaný z toho, že ho Sylvie označuje za svého kluka. A když hrají flašku, Carl dělá, co může, aby ji nemusel políbit. Sylvii dochází, že se jeho city k ní změnily a že tím mohou být ohroženy její plány do budoucna. Dokáže však odhalit, co se za tím vším skrývá?
Vytvořil: Mythala
Zdroj: www.bbart.cz