Obsah: Kletba otroků

Po návratu ze služební cesty z Afriky na nachází Angelina Hammelová, Haiťanka z vysoce postavené a vlivné rodiny, pod podlahou bytu v Brooklynu několik mrtvol v různém stádiu rozkladu. V téže době ztrácí i manžela, který poslední léta života zasvětil neúnavnému pátrání po tajemství otrokářské lodi, v jejíž útrobách se skrývalo víc než jenom černí otroci odsouzení k neúnavné dřině na plantážích. Právě tak začíná další strhující, napínavý román Daniela Eastermana, ve kterém není nouze o překvapení, černou magii a intriky. Společně s Angelinou a jejím milencem, brooklynským vyšetřovatelem Abramsem, čtenář krůček po krůčku a s mrazením v zádech odkrývá spletitou minulost tajemného Sedmého řádu, jehož kořeny sahají až do srdce černé Afriky a postupně jako tropické liány obtáčejí a dusí vše, co se jim připlete do cesty. Nelidské praktiky Sedmého řádu stále více děsí Brooklyn. Předpovězené zmrtvýchvstání a návrat černého krále se blíží.
Zdroj: Anotace z knihy Kletba otroků
Dnes je 28.03.2024