Obsah: Křížová cesta

Daleká budoucnost, 60 000 světelných let od planety Země. Nejednotná Konfederace terranských vyhnanců se ocitá uprostřed zuřící bitvy mezi záhadnými Protossy a nemilosrdným hejnem Zergů. Každá rasa usiluje o přežití ve válce, která otevírá úvodní kapitolu nejdůležitější části lidských dějin - nebo předpovídá její násilný a krvavý konec. Mike Liberty byl dobrý reportér... příliš dobrý. Díky jedné reportáži byl odsunut na poziciválečného zpravodaje mezi mariňáky Konfederace. Z relativně poklidné rutiny se však rázem dostává do centra nepředstavitelného válečného běsnění. Bojují lidé proti lidem, Protossové proti Zergům, Zergové proti lidem... Umírají celé planety. A Mike Liberty na své Křížové cestě odhaluje zrůdnou pravdu o pozadí tohoto válečného konfliktu... .
Zdroj: Anotace z knihy Křížová cesta
Dnes je 24.04.2024