Obsah: Legie nesmrtelných

Skvělá sbírka povídek a novel pro milovníky akční a dobrodružné fantasy, které u nás ještě nikdy nebyly publikovány. Šest povídek bylo napsáno speciálně pro tento výběr. Opět se podíváte do Feistovy Midkemie, Eriksonova Genabakisu, navštívíte Knaakův DragonRealm. Setkáte se s Žambochovým Koniášem, vědmou Mirenou Ďuro Červenáka či Vimkou Saši Pavelkové. Richard A. Knaak: Kůže (Vítejte zpět v DragonRealmu), Alexandra Pavelková: Přichod zimy (Co způsobí polibek od samotné Smrti), William King: Sluhové temného pána (Když se Felix a Gotrek jmenují Goran a Malik), Miroslav Žamboch: Na válečné stezce (Koniáš je opět v nesnázích), Raymond E. Feist: Kurýr (V Midkemii stále zuří Trhlinová válka), Juraj Červenák: Kapka krve (Na běsy z hlubin platí meč a magie), Steven Erikson: Zdraví mrtví (Cesta do pekla je dlážděna dobrými skutky), Rastislav Weber: Stín a žár (Když bojují lidé se starými bohy), Stan Nicholls: Svatokrádež (Zahrávat si s orky se nevyplácí), Petra Neomillnerová: Zmetek z temnot (Lidé jsou horší než pekelné bestie)
Zdroj: Anotace z knihy Legie nesmrtelných
Dnes je 27.07.2024
Před 200 lety se narodil(a) Dumas Alexandre (1824)