Obsah: Létem políbená

Něco končí, něco začíná. Jednu školu vystřídá škola druhá, po první lásce přijdou lásky další, některá přátelství zůstávají, jiná končí a objevují se noví kamarádi a známí.
     Čtyři roky strávené na střední hotelové škole jsou pro sympatickou Jarku, hlavní hrdinku románu, už minulostí. Navazující studium na vyšší odborné škole se zdá začátkem června budoucností prozatím hodně vzdálenou a tři měsíce prázdnin na dosah ruky. Jarka je tráví pracovně - v kempu, kde šéfuje její otec, je takovou "holkou pro všechno. " Z původních plánů, jak si tři nejsladší měsíce užije se svým klukem, dost bolestivým způsobem sešlo a náhlá svoboda jí zase takovou radost nepřináší, spíš ji zaskočí. Neví, zda má velkoryse odpustit či udělat za předešlým vztahem tlustou čáru a začít dohánět to, co zanedbala. Příležitostí je v kempu i v jeho okolí nečekaně hodně a ti kluci, co kolem brousí, by stáli za prázdninový hřích...
Vytvořil: Felix
Zdroj: Anotace ke knize