Obsah: Plutoniová blondýna

Autoři se strhující invencí navazují na příběhy po celém světě milovaného Philla Marlowa. Tradice neumírají. I v roce 2057 se lze v Novém Frisku setkat se soukromým detektivem, i když momentálně již posledním na světě. Doba je jiná, svět je protkán technickými vynálezy, ale na přístupu detektiva k lidem, událostem a případům se nic nezměnilo. Proč také? Vždyť i lidé kolem něj jsou stejní jako před sto třiceti roky, krásné ženy jsou stále stejně nebezpečné a lumpové se před ničím nezastaví. Jen mají k dispozici dnes netušené hříčky techniky. Zach Johnson a jeho virtuální parťák HARV jsou postaveni před úkol vypátrat ztraceného androida - dvojnici jedné z nejbohatších a nejmocnějších žen na planetě. Nebezpečí číhá na každém kroku a nikdy nelze předem odhadnout, odkud protivník udeří. A kdyby jen protivník. Svět je navíc prolezlý vtíravými a zvědavými novináři. Ne, být "soukromým očkem" opravdu není lehká práce. Bez ohledu na dobu. Kniha oplývající humorem, napětím i technickou představivostí potěší nejen příznivce SF.
Zdroj: Anotace z knihy Plutoniová blondýna
Dnes je 28.03.2024