Obsah: Já, hráč

Otevřená zpověď muže, jehož život převrátila závislost na hracích automatech.
Pod pseudonymem Martin S. vypráví neznámý autor autenticky hovorovým stylem svůj příběh, který začíná v 90. letech 20. století. Tehdy byl ambiciózním mladíkem, který využíval příležitostí doby a vrhal se do dravého podnikání s rychlými zisky, střídal nezávazné vztahy, zároveň ale dokázal vybudovat tenisovou školu a studovat práva. To vše skončilo, když z pocitu prázdnoty po smrti kamaráda začal zkoušet hrát na automatech. Co následovalo, byl smutně předvídatelný kolotoč proher, půjček, vydírání, postupného rozpadu téměř všech sociálních vazeb, s neustálou pofiderní nadějí na velkou výhru. Dostal se až na práh sebevraždy, nakonec ale přece jen s pomocí přítele zmobilizoval vůli a začal proti své závislosti bojovat. Součástí jeho boje má být i tato kniha. A protože chce být nejen zpovědí, ale především důkladným varováním, je doplněna vysvětlením pojmů a principů z oblasti hazardu, komentářem z hlediska trestního práva i alarmujícími informacemi o rozkvětu hazardu v naší zemi.
Vytvořil: ota61
Zdroj: mlp.cz