Obsah: StarCraft - Stín Xelńagů

Daleká budoucnost, 60 000 světelných let od planety Země. Nejednotná Konfederace terranských vyhnanců se ocitá uprostřed zuřící bitvy mezi záhadnými Protossy a nemilosrdným hejnem Zergů. Každá rasa usiluje o přežití ve válce, která otevírá úvodní kapitolu nejdůležitější části lidských dějin - nebo předpovídá její násilný a krvavý konec. Bhekar Ro: ponurý a zapadlý svět kdesi na okraji Terranské samosprávy. Když však jedna zvláště zuřivá bouře odkryje záhadný artefakt mimozemského původu, planeta se rázem promění v nejcennější poklad terranského sektoru. Po artefaktu však touží i Zergové, stejně jako Protossové. Na Bhekar Ro se okamžitě vrhají bojechtivé armády, aby získaly zapomenuté tajemství nejmocnější rasy, jaká kdy existovala. Jaké je však skutečné dědíctví Xel'Nagů? Je to dar nebo prokletí?
Zdroj: Anotace z knihy StarCraft - Stín Xelńagů
Dnes je 20.04.2024
Před 85 lety se narodil(a) Beagle Peter S.