Obsah: Zlatá klec

Zámožný a vlivný továrník Leonard Mears vládne členům své rodiny železnou pěstí a vězní je ve zlaté kleci, kterou představuje honosné sídlo plné služebnictva. Mearsova žena a čtyři děti trpí pod jeho surovou tyranií a nikdo z nich se mu nedokáže vzepřít. Jedinou výjimkou je v tomto směru osmnáctiletá Isabela, která sní zakázaný sen o společné budoucnosti s Davidem Petersonem, předákem z otcovy továrny. Oba jsou přesvědčeni, že jejich láska překoná všechny překážky i společenské rozdíly. Jako blesk z čistého nebe jim však vpadne do života dívka jménem Sally, dlouho utajovaná nemanželská dcera Leonarda Mearse. Dívčin příchod zamíchá již rozdanými kartami a zapříčiní nenadálý zvrat událostí, který vyústí v obrovskou tragédii. Dokáží naši hrdinové i navzdory ranám osudu najít vytoužené štěstí?
Zdroj: Anotace z knihy Zlatá klec
Dnes je 25.04.2024