Obsah: Dvanáct sošek Almiru

Modul pro Dračí doupě.
Je to popis samostatného fungujícího světa. Je zde asi desítka států, každý má své zvláštnosti, své problémy. Každé zemi je věnováno pár stránek jako obecný popis a stručně naznačeno, co se může odehrávat při příchodu postav. Na tento kontiment číhají dvě velice vážná nebezpečí. A to trollové a temný čaroděj-theurg. Naneštěstí pro lidské obyvatele Almiru, nejsou to jen tak nějací trollové. Jsou pěkně drsní. Průměrný troll je na 7. úrovni a je to bojovník. A temný theurg. Ten na počátku osídlení vytvořil 12 mocných sošek. Pak byl svržen do pekel. Nyní znovu vylezl se schopnostmi theurga a čaroděje na 36. úrovni. Jde mu o to, aby získal všech 12 sošek. V tom mu musí družina zabránit a samozřejmě zachránit svět.
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 19.05.2024