Obsah: Žoldnéři fantasie - Osamělí válečníci

"Je to fascinující, sebrat v sobě odvahu postavit se proti mnoha, proti osudu, riskovat vlastní život, vsadit ho do banku — k tomu mít schopnosti, nadání, talent, kus štěstí — a přežít, zvítězit. " Tihle osamělí válečníci jdou proti rčení jiného mistra pera „Každý šermíř na hovno, když nepřátel nerovno“. A to je to, co mě fascinuje, co se mi líbí. Tím víc, že v lidské historii existují příběhy, které potvrzují, že se to někdy někde přihodilo, že je to možné. A o tom je dobrý hrdinský fantasy příběh. Musí být reálný, musím mu věřit, musí mě přesvědčit, že jeden zvítězil nad mnoha. Musím ho prožít. " -- Miroslav Žamboch ------ Kniha vedle soutěžních prací obsahuje i novelu Šampión od Martina D. Antonína.
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 28.03.2024