Obsah: CSI: Kriminálka Las Vegas - město hříchů

Pokud se mi něco stane, dejte tuto kazetu policii, řekla Lynn Pierceová svým přátelům noc předtím, než beze stopy zmizela. Vypadá to, že Pierceová byla horlivá křesťanka, oddaná manželka a matka - jenže po ní zůstal zvukový záznam, na kterém jí manžel vyhrožuje, že ji rozřeže na kousky. Jenna Patricková byla profesionální striptérka, která prohlašovala, že má v úmyslu opustit erotický průmysl a provdat se. Namísto toho skončila uškrcená v jedné z privátních místností v klubu, kde pracovala. Sledujte společně s Grissomem, Willowsovou a zbytkem kriminalistického týmu nejasné stopy jejich utajovaných životů a soukromých tajemství ve spořádaných čtvrtích i nebezpečných zákoutích Města hříchu. Tento román volně navazuje na oblíbený seriál televize CBS, který se s úspěchem vysílal v řadě zemí po celém světě.
Zdroj: Anotace z knihy CSI: Kriminálka Las Vegas - město hříchů
Dnes je 18.04.2024