Obsah: Intenzita

Šestadvacetiletá Chyna Shepherdová se po půlnoci dívá z okna zalitého měsícem, protože první noc v domě rodičů své nejlepší přítelkyně v údolí Napa nemůže usnout. Její neklid se ukáže jako oprávněný. Do domu vnikl psychopat Edgler Foreman Vess s úmyslem pozabíjet všechny uvnitř. Vess, který se prohlašuje za „vraždícího dobrodruha“, je na světě jen proto, aby ukájel všechny své choutky, aby se nořil do prožitků, žil beze strachu, výčitek svědomí nebo jakýchkoliv omezení, aby žil intenzivně. Chyna ví, jak přežít, je zocelená celoživotním bojem o bezpečí a sebeúctu. Teď ji čeká nejobtížnější zkouška jejího dosavadního života. Nejprve je jejím jediným cílem zůstat naživu – dokud se náhodou nedozví o Vessově příští zamýšlené oběti, kterou může zachránit jen ona. Hnána nově objevenou touhou po smyslu přesahujícím pouhou snahu přežít musí Chyna sebrat všechny vnitřní síly, aby zachránila onu mladou dívku vězněnou Vessem ve sklepě jeho domu na samotě… zatímco strašlivá hrozba Edglera Foremana Vesse nabývá každým okamžikem na intenzitě.
Zdroj: Anotace z knihy Intenzita
Dnes je 16.04.2024