Obsah: 21 zlatých pravidel

„21 zlatých pravidel - Jak bezpečně uspět se svými objednávkami u vesmíru“ je knížka německé autorky Bärbel Mohr, určená jak znalcům jejích knih, tak čtenářům, kteří se s jejím dílem dosud nesetkali. „Objednat si u vesmíru znamená poprosit o pomoc stvoření jako celek, nevíme-li si rady s nějakým problémem. Mluvím o vesmíru, ale můžeš tomu říkat také bůh, stvoření, anděl strážný, alláh, vyšší Já nebo jakkoliv jinak, jak to sám nejlépe cítíš, “ říká autorka, které v této knize shrnula to nejpodstatnější ze všech svých dosavadních knih do podoby konkrétních doporučení a doplnila je užitečnými doporučeními, tipy a cvičeními. Zaslechnout hlas vesmírného posla, připraveného doručit vám zásilku se splněným přáním, není vždy jednoduché, ale s pomocí této praktické knížky ho nemůžete přeslechnout.
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 08.05.2024