Obsah: Čtyřka na zabití

Oblíbená hrdinka Stephanie Plumová, lovkyně zločinců z New Jersey, která se sice tváří jako ostřílená pistolnice, ale s bouchačkou to moc neumí, je tu zase zpátky jako chodící pohroma – snaží se dopadnout servírku, která prchá před rukou zákona a komplikuje tím Stephanii už tak dost svízelný život. Na pomoc jí i tentokrát přispěchá svérázná třiasedmdesátiletá babička Mazurová a bývalá prostitutka Lula, ale k doplnění bláznivé čtveřice se k nim připojuje ještě transvestita Sally Sweet, hudebník a odborník na tajné šifry. A po sérii nešťastných událostí, které zavánějí pokusem o vraždu a navíc ji připraví nejen o vůz, ale také o byt, jí pomocnou ruku podává starý známý Joe Morelli, nezvykle pohostinný a proklatě svůdný. Takže by si Stephanie mohla užívat – ale ještě pořád je mnoho těch, kteří jí házejí klacky pod nohy – jako její úhlavní rivalka a čerstvá konkurentka. Zkrátka a dobře, Stephanie musí být setsakra ve střehu, aby to přežila a navíc rozřešila tenhle zapeklitý případ.
Zdroj: Anotace z knihy Čtyřka na zabití
Dnes je 28.03.2024