Obsah: Černé slunce

Symbol elitního nacistického řádu. Tom Kirk, bývalý agent CIA s kolegou Archiem Connollym se později místo loupení uměleckých děl věnují vyhledávání těch ukradených. Jejich dovedností se rozhodne využít i šéf zločinecké organizace, Harry Renwick. Shodou náhod se dozvědí o existenci elitního nacistického řádu, jehož symbolem bylo černé slunce, a s nímž se pojil Zlatý vlak, odvážející na konci války z Maďarska umělecká díla. Na místo určení ve Švýcarsku ale nikdy nedorazil, našly ho americké jednotky, ale dva vagóny chyběly. Renwick byl přesvědčený, že v nich byla ukrytá Jantarová komnata. Ve skutečnosti v něm nakonec jsou tři tuny obohaceného uranu. V závěrečném rozuzlení se o něj už tahají naši hrdinové s pomocí ruské mafiánky Viktor, Renwick, původní Černý řád a nový neonacisté z tzv. Křišťálové dýky, Na závěr napochoduje oddíl rakouské policie...
Upravil: jesen.cz
Zdroj: Anotace z knihy Černé slunce