Obsah: Svědkyně

První kniha série Alex Delaware.
Doktor Morton Handler provozoval velmi podivnou psychiatrickou praxi. Mezi jeho speciality patřily podvody, sexuální manipulace a zpracovávání posudků na zakázku, kdy jediným kritériem byla výše finanční odměny. Za hrubé porušení lékařské etiky zaplatil nejvyšší cenu: byl brutálně zavražděn ve svém luxusním bytě. Vyšetřováním případu je pověřen detektiv Milo Sturgis, jenž však marně hledá nějaké vodítko, které by jej mohlo dovést k vrahovi. Jedinou naději spatřuje v sedmileté Melody Quinnové, která v osudnou noc něco či někoho viděla, ale je natolik vyděšená, že odmítá komunikovat. Sturgis proto osloví psychologa Alexe Delawara, jenž snad jako jediný dokáže odblokovat hrůzné tajemství v Melodyině paměti. Jakmile však začnou ponuré stíny v dívčině mysli nabývat jasnějších obrysů, Alex ke svému zděšení zjistí, že se celá záležitost dotýká i jeho vlastní minulosti. Nemůže si však dovolit otálet, protože pokud nebude viník odhalen včas, přibude na jeho zločinném kontě další nevinná oběť: maličká svědkyně jménem Melody...
Zdroj: Anotace z knihy Svědkyně
Dnes je 28.03.2024