Obsah: Seznam vraha

Napínavý román, který líčí, jak to vypadá, když se nájemný vrah stane terčem svého kolegy z oboru.
John Keller je ve skutečnosti nájemný vrah. Tentokrát je mu však někdo v patách: tajemný Roger, který Kellerovi zabíjí oběti před nosem a pokouší se dostat i jeho.

John Keller, který byl už hlavním hrdinou románu Zabiják, je spořádaný občan, který v žádném případě nevypadá na to, že se živí vyřizováním vražd na objednávku. Jednou vyjede za "obchodem" do Louisvillu a ubytuje se v hotelu, ale je v pokoji neustále rušen skupinou motorkářů, takže požádá o výměnu pokoje. Druhý den se vrací po splnění úkolu zpátky a zjistí, že v jeho bývalém pokoji byla v posteli zastřelena milenecká dvojice. Když se mu poté v Bostonu ztratí kabát a člověk, který ho ukradl, je zavražděn, je jasné, že se nejedná o náhodu. Hrdina musí počítat s tím, že mu o život usiluje tajemný nepřítel a teď jde o to, kdo v tomto napínavém souboji zvítězí.

Zdroj: anotace ke knize
Dnes je 28.03.2024