Obsah: Četnické humoresky 2

Divácky nejúspěšnější seriál oceněný cenou TýtýPo prvních třinácti příbězích Četnických humoresek přichází ke čtenářům i druhá řada povídek vycházejících z úspěšného televizního seriálu o brněnské četnické pátračce. Autor knižní verze Jan Cézar opět zavede příznivce praporčíka Arazíma do předválečného Brna, v němž se odehrávají malé i větší lumpárny, ale i velké zločiny, jež musí četnická pátračka vyřešit. Na stránkách knihy, jejíž sled kapitol kopíruje třináct dílů druhé televizní „četnické série\\\", ožijí všechny oblíbené postavy, známé z obrazovky z předchozích dílů, čtenář však bude svědkem i toho, jak do hry vstoupí dramatické figury nové. Praporčík Arazím i „jeho lidé\\\" se opět budou potýkat se zločinem, budou se ale muset vyrovnávat i s vlastním citovým tápáním a zmatky. Také druhá série Četnických humoresek přinese vedle poutavých zápletek a překvapivých rozuzlení, jež uspokojí fanoušky detektivního žánru, i pohled na život v předválečné moravské metropoli.
Zdroj: Anotace z knihy Četnické humoresky II.
Dnes je 19.04.2024
Před 73 lety se narodil(a) Lemaitre Pierre