Obsah: Pavučina

Lena Adamsová se celý život snaží utéct před vlastní minulostí. Městečko Reece, kde vyrůstala, je pro ni trvalým zdrojem trýznivých vzpomínek. Snažila se začít znovu, ve stovky mil vzdáleném Heartsdale, všechny své síly vložila do kariéry u policie, ale stejně to nestačilo. Vynucený návrat do Reece je pro ni jako splnění nejčernějšího snu – tamní šerif ji podezřívá z brutální vraždy mladé dívky. Jakmile se Jeffrey Tolliver dozví o uvěznění podřízené vyšetřovatelky, okamžitě jí vyrazí na pomoc společně se svou exmanželkou, patoložkou Sárou Lintonovou. Krátce po jejich příjezdu je nalezena druhá oběť... a vzápětí je okolnosti zavlečou do prostředí, v němž vládne náboženský fanatismus a nenávist. Dokáží včas vyplést Lenu z pavučiny lží, která vedla k jejímu uvěznění? A podaří se jim to udělat dřív, než vrah udeří znovu?
Zdroj: Anotace z knihy Pavučina
Dnes je 29.03.2024